Setkání české a slovenské mládeže

Na Velehradě je veselo

18. 7. 2008 11:15
Rubrika: Aktuality | Štítky: ActIv8 a WYD 08 , akce:activ8

Naši moderátoři Pepa a Veronika přivítali na podiu všechny Čechy, Slováky, Poláky, Maďary a mladé z dalších zemí. Dokonce i jeden prý Kečuánec se našel! Ale když se s ním Pepa chtěl dorozumět, zjistilo se, že přece jenom na Pepovu kečuánštinu nemá ;)

Při registraci jsme každý dostali modrý, bílý nebo červený balonek a dneska dopoledne jsme ho neváhali použít! Národní barvy jste asi poznali, ale teď co s tím? Co třeba vytvořit trojbarevné pole? V počtu několika stovek lidí přemisťujících se po louce se to zdálo jako téměř nadlidský úkol, ale stačilo trochu inspirace a za chvíli už vzduchem lítaly místo lidí balonky.

A že se to podařilo!

 

Myslím, že i tahle malá aktivitka nás zase trochu víc sblížila a rozesmála a setkání pokračuje!

"Jako vysoko je nad zemí nebe, tak se nad námi tvé milosrdenství klene..."  To teď zní Velehradem a za chvíli začíná na hlavním podiu mše svatá.

Sdílet

Komentáře

nova No to je super, ta atmosféra z těch fotek - už teď se těším, až zítra dojedu i já. Všem, kdo už na Velehrad přijeli, přeju krásné počasí, úžasné zážitky a ten nenahraditelný pocit Boží blízkosti. Modlím se za Vás všechny a zdravím!!! Lenka :-)))

majkiii My se taky těšíme, až dojedeš :-)

Beseda tý jó kdo tam nebyl neviděl kdo tam nebyl ať vezme nohy na ramena a okamžitě tam jede letí plave hrabe či có je to tam tak dobrý že to nejde vyslovit nýbrž skloňovat nebo hláskovat.Mějte se z Velehradu THEM(Pája vod Besedů)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona