Setkání české a slovenské mládeže

Doporučované spoje - diecéze Brno (+Kyjov a Ves. n. Moravou)

11. 7. 2008 19:54

Upozornění:

1. Jiné vlaky nebudou na trati 340 v úseku Brno hl. n. – Veselí nad Moravou – Kunovice zastávka – Uherské Hradiště a zpět posilovány.

2. Cestující si dovolujeme požádat, aby si jízdenku pro zpáteční cestu zakoupili již v nástupní stanici při cestě na Setkání, neboť osobní pokladny v ŽST Staré Město u Uh. Hradiště nejsou dimenzovány na tak vysoké počty cestujících.   

Čtvrtek 17. 7. 2008

  • Sp 1729
    • Brno hl.n.    15:31       
    • Slavkov u Brna    15:58       
    • Bučovice    16:08       
    • Nesovice    16:15       
    • Nemotice    16:23       
    • Kyjov    16:38       
    • Kyjov zastávka    16:42       
    • Vracov    16:50       
    • Bzenec    16:55       
    • Veselí nad Mor.    17:07    
Na konci tohoto vlaku budou zařazeny 4 přímé posilové vozy Brno hl. n. – Staré Město u Uh. Hradiště (příjezd 17:41 hod.).


Pátek 18. 7. 2008

  • Sp 1731
    •  Brno hl.n.    17:31       
    • Slavkov u Brna    17:58       
    • Bučovice    18:08       
    • Nesovice    18:15       
    • Nemotice    18:23       
    • Kyjov    18:38       
    • Kyjov zastávka    18:42       
    • Vracov    18:50       
    • Bzenec    18:55       
    • Veselí nad Mor.    19:07    


Na konci tohoto vlaku budou zařazeny 4 přímé posilové vozy Brno hl. n. – Staré Město u Uh. Hradiště (příjezd 19:41 hod.).

 

Neděle 20. 7. 2008

  • Os 4335
    • Staré Město u Uh. Hradiště    10:16       
    • Uherské Hradiště    10:22    

  • Os 2214
    • Uherské Hradiště    10:34       
    • Kunovice zastávka    10:39       
    • Ostrožská N. Ves lázně          10:42       
    • Ostrožská Nová Ves    10:45       
    • Uherský Ostroh    10:50       
    • Veselí nad Moravou    10:55    

  • Sp 1726
    • Veselí nad Moravou  11:06       
    • Bzenec    11:16       
    • Vracov    11:21       
    • Kyjov zastávka    11:30       
    • Kyjov    11:34       
    • Nemotice    11:48       
    • Nesovice    11:56       
    • Bučovice    12:04       
    • Slavkov u Brna    12:13       
    • Brno hl. n.    12:39    


Na začátku těchto vlaků bude zařazeno 8 přímých posilových vozů Staré Město u Uh. Hradiště  - Brno hl. n.

 

Ze Starého Města u Uherského Hradiště se na Velehrad jde pěšky. 

 

Veškeré dotazy směřujte na diskuzní fórum ActIv8. Děkujeme.

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona