Setkání české a slovenské mládeže

Cesta vlakom SK

6. 5. 2008 14:56
Rubrika: Aktuality | Štítky: doprava

Prihlasovanie na dopravu Activ8 je uzatvorené.

Vlak Activ8 SR – odchody z nástupných staníc 17.7.2008

 

Cestovné lístky do vlaku máte zakúpené zaplatením na účet KBS, ktorý bol uvedený na www.activ8.sk. Vo vlaku sa preukážte potvrdením o zaplatení /meno, deň platby, čiastka/ + občianskym preukazom. V prípade, že ste platili za skupinu, majte pripravený aj menný zoznam účastníkov.

Tí, ktorí sa nepreukážu potvrdením a ani neavizovali svoju platbu na mladez@kbs.sk, zaplatia vo vlaku cenu cestovného lístka  + 200 Sk.

Režijné a iné zľavy k tomuto vlaku nie je možné uplatniť, nakoľko to nie je pravidelná linka.

 

Vo vlaku súčasne s kontrolou cestovných lístkov prebehne aj registrácia účastníkov stretnutia Activ8, takže už nebude potrebné sa registrovať na Velehrade.

 

Konečná stanica vlaku je Staré Město pri Uherskom Hradišti, odtiaľ je Velehrad vzdialený cca 5 km pešo pútnickým chodníkom. Na stanici budú čakať usporiadatelia, ktorí Vás nasmerujú. Priamo na Velehrade v informačnom stánku dostanete informácie, kde si môžete postaviť stan, informácie o programe a všetkých potrebných veciach.

 

dátum jazdy

ŽST a zastávkypožadovanýpríchod – odchod
17.07.2008HumennéOdchod  05.00  h
 Prešov07.04           07.35   h             
 Košice08.05           08.32   h             
 Spišská Nová Ves09.49           10.04   h             
 Poprad-Tatry10.24           10.28   h             
 Liptovský Mikuláš11.08           11.10   h             
 Ružomberok11.28           11.30   h             
 Kraľovany11.45           11.47   h             
 Žilina12.16           12.26   h             
 Púchov13.01           13.05   h             
 Horní Lideč13.33           13.38   h             
 Staré Město u Uh.  Hrad.Príchod cca  15.36 h
20.07.2008Staré Město u Uh.  Hrad.Odchod 11.40 h 
 Púchov14.05           14.10   h             
 Žilina14.46           15.01   h             
 Kraľovany15.31           15.33   h             
 Ružomberok15.48           15.50   h             
 Liptovský Mikuláš16.07           16.09   h             
 Poprad-Tatry16.49           16.51   h             
 Spišská Nová Ves17.09           17.11   h             
 KošicePríchod cca  18.08 h
 KošiceOdchod cca  18.35 h
 Prešov19.06           19.21   h preprah HDV            
 HumennéPríchod cca 20.56
 

Sdílet

Komentáře

stevkobocko casy odchodov este nie su jasne, ale ziadny strach, vsetko sa vcas dozviete :)

monyka mam taku malu otazocku, kedy bude odchod vlaku z jednotlivych stanic???...

bupi

alvis

jankaSK chcela som sa priblizne informovat, kolko bude stat cesta vlakom...cca...dakujem

OnMi Pripajam sa k otázke - cena cestovného; ak sa to ešte nedá povedať, tak aspoň kedy to budeme vedieť.
Ťažko sa môžeme ako skupina prihlásiť do Velehradu, keď neviem našim mladým povedať koľko ich to celé bude stáť!!! :(

Dma Chcela by som aj ja vedieť, koľko bude stáť cestovné autobusom i vlakom a kedy o koľkej hodine pôjde... Už je najvyšší čas to riešiť, lebo mladí odchádzajú pomaly na prázdniny, najmä VŠ...!!!!! Ak sa máme spojiť ako skupina, musíme to doriešiť v tieto dni.. Ahoj, pekný deň!!

bupi kedy bude zverejnená cena za vlak a kde treba nahlásiť nástupnú stanicu?

stevkobocko so zeleznicami sa stale rokuje. registracny formular sme upravili, takze po novom si kazdy oznacuje pripadnu nastupnu stanicu tam :)

lukinko ako je to s listkami na vlak, ked som zaplatil poplatok + cestovne na ucet ako to bolo uvedene hore (prevodom), tak ake potvrdenie potrebujem vo vlaku?
dakujem za odpoved

stevkobocko to este presne nevieme. ale akonahle to bude zname, najdes to na strankach.

Zajko Mám otázku: Už sú tu uvedené sumy spiatočného líska zo stanice Staré Město. Mám tomu rozumieť tak, že táto suma zahŕňa lístok zo SK do Nového Města a späť (ako je tomu napr. v leteckých spoločnostiach pri spiatočných letenkách)? Ďakujem za odpoveď.

alvis milý stevkobocko, prosím Ťa, aká bude cena lístka pre tých, čo cestujú vlakom iba späť? /pretože na Velehrad ideme pešo/
Máme zaplatiť iba polovicu sumy uvedenej vyššie? Alebo ako?

stevkobocko to zajko: jj, presne ako s lietadlami. cena je za spiatocny listok, cize z niektorej zo stanic vyznacenych v tabulkach do stareho mesta (vo stvrtok) a spat (v nedelu).

martina20 Ahoj, chcem sa spytat, ci je mozne si objednat iba jednosmerny listok na vlak z Velehradu do Banskej Bystrice. do Velehradu sa chystame peso.
dakujem za odpoved.

denye Zdravim, chcel by som sa opytat, ci v tej cene za vlak je uz aj spiatocny listok.
Dakujem

stevkobocko ano, to je cena za spiatocny listok, teda tam aj naspat dokopy. v pripade, ze vsak planujete vlakom len jednu cestu, normalne to oznacte v prihlasovacom formulari a ratajte s polovicnou cenou :)

bupi ak sme sa registrovali este v case, ked neboli zadané nástupné stanice máme sa registrovať nanovo, alebo zaplatiť za cetu od stanice kde budeme nastupovat

lalia20 chcela by som s opýtať presne to isté stačí teda ked pošlem peniaze na účet alebo sa musím ešte niekde zaregistrovať teda tu cestu vlakom a stanicu kde budem nastupovať ked vtedy ked som sa rgistrovala to tam nebolo?, a ked mám režinku platí mi i na tento vlak?vĎaka

chiva chcela by som sa spýtať...my sa chystáme prejsť jednu cestu bicykloch a späť by sme išli vlakom, je možné prevážať bicykle? nebude to nejako obmedzené? veľká vďaka

danielajana Ešte som nedostala odpoveď, či pôjde vlak do Starého mesta 17.7.08 aj z Bratislavy alebo mám sa dostaviť do najbližšej stanice, t.j. Žilina?

stevkobocko aj ked ste sa registrovali pomocou stareho formulara, staci vam zaplatit cestu. nie je potrebne dalsie doregistrovanie. rezinky v ramci akciovych liniek neplatia a k bickyklom - preprava bude mozna, ale pre istotu o tomto plane napiste na mladez@kbs.sk, aby o vas vedeli :) pekny dniik +

slnecnica1 chcem sa spytat, ci je na ten ucet potrebne zaplatit cestovne aj ucastnicky poplatok alebo sa ucastnicky poplatok zaplati az na mieste.dakujem

Zajko

stevkobocko ahoj, no jo, vsetko sa plati na ten ucet. no a spoje stoja len na horeuvedenych miestach.

Macko Do vlaku resp. na vlakovú stanicu, odkiaľ pôjdem na Velehrad, je potrebné priniesť aj potvrdenie o zaplatení účastníckeho poplatku a cestovného alebo nie? Ak áno, tak to má byť výpis z účtu (pri bezhotovstnom prevode) alebo ústrižok zo šeku (ak peniaze posielam poštou)? Ďakujem za odpoveď.

ulrikasp Ahoj,
sme štvorčlenná skupina, potrebujeme informáciu, či môžeme zaplatiť šekom za jednosmernú cestu vlakom späť(+ účastnícky poplatok) t. j. zo Starého Mesta na Slovensko do Ružomberka?
Je potrebné priniesť i potvrdenie o ozapltení účastníckeho poplatku a cestovného,ak áno v akej forme. Ďakujem za informácie.

ulrikasp Ahoj,
sme štvorčlenná skupina, potrebujeme informáciu, či môžeme zaplatiť šekom za jednosmernú cestu vlakom späť(+ účastnícky poplatok) t. j. zo Starého Mesta na Slovensko do Ružomberka?
Je potrebné priniesť i potvrdenie o o zaplatení účastníckeho poplatku a cestovného,ak áno v akej forme. Ďakujem za informácie.

ulrikasp Ahoj,
sme štvorčlenná skupina, potrebujeme informáciu, či môžeme zaplatiť šekom za jednosmernú cestu vlakom späť(+ účastnícky poplatok) t. j. zo Starého Mesta na Slovensko do Ružomberka?
Je potrebné priniesť i potvrdenie o o zaplatení účastníckeho poplatku a cestovného, ak áno v akej forme. Ďakujem za informácie.

bendzi Ahoj, mna by zaujimalo, ci su uz zname casy odchodov vlakov, aspon priblizne. Dik.

stevkobocko podla najnovsich informacii sa budu dat zakupit listky aj priamo vo vlaku, len to bude o cosi drahsie, ako to bolo v pripade registracie :P

maduri Da sa este nahlasit a zakupit si listok na vlak ak uz je po 30.06.2008? Mam to este uhradit alebo uz nie a radsej si pockat na zakupenie listka priamo vo vlaku (s vyssou cenou)? vdaka

beata ahojte tak stevkobocko vravíš žesa včas dozvieme časy odchodov vlakov na velehrad... lenže je 2. júla čiže 15 dní pred odchodom a my máme mať ešte 17. júla tábor... takže pre nás by bolo už aj načase zistiť kedy máme deťuše vyhnať z tábora :) a pripraviť sa na cestu.. nevieš mi povedať aspoň to či to bude doobeda alebo poobede? prosím odpovedz čo najskôr teda ak sa ti bude dať ĎAKUJEM veľmi pekne.. a prajem požehnaný deň:)

luduska187 ahojte. chcem sa spytat, či sa dá este zaplatiť registracny poplatok a cestovne aj zajtra ak bude uz 7.7 a dnes som sa nahlásila. ďakujem

MagdushkaPoprad18 Ahojky,

viem, ze uz je po 6.7. ale mohli by sme sa este registrovat? Asi 3 ludia. Vdaka za odpoved :)

lucynka29 ahojte, chcela by som sa spytat ako sa mam vo vlaku preukazat ze som zaplatila poplatok aj za vlak, ak som platila cez internet a ese nemem vypis z banky??? dakujem za kazdu dobru radu :-)

gabiii kedy zverejnite cas odchodu vlaku z jednotlivych stanic??????????

gabiii a este take malickosti :))) ze bude sa tam dat nieco kupit na jedenie?????
a bude sa tam dat niekde aj osprchovat alebo ako to bude vlastne s tou hygienou ????
a co v pripade nepriazniveho pocasia?????
uz koncim :))))

beata hmmmmm tak stále čakáme na uverejnenie odchodu vlaku zo slovenska na Velehrad:D všetci sa už tešíme ale jaksi nám nepraje organizácia:) nevieme stále kedy máme ukončiť tábor... mohla by som teda konečne poprosiť o zodpovedanie otázok... tých istých... kedy odchádzame:D:D:D prosííííííííííííím... ďakujem

bupi ahoj, bol by velký problé kebz sme nastúpili v Ružomberku hoci sme nahlásili Lipt.Mikuláš, Rk nebol v ponuke no nám by určite viac vzhovoval
dakujem

chiva To je fakt, čo v prípade nepriaznivého počasia??? Má to zmysel niekde v zime a daždi spať na zemi... Nebude sa potom vracať aspoň časť peňazí z cesty??? Nechcem byť protivná, ale má byť naozaj veľmi chladno v noci...ďakujem

stevkobocko nastupte, kde vam to vyhovuje viac. preto tam ta zastavka je doplnena :)

stevkobocko k pocasiu: treba si vziat aj teplejsie veci. ostatne je na tvojom rozhodnuti. za cestu, ktoru prejdeme, musime zaplatit, ci svieti slnko, alebo prsi :P

bupi ste super tím
dakujeme

marecek8 chcel by som sa opytat ci ked sme zaregistrovany ako skupina thak budu pytat od kazdeho obcianku alebo iba od toho kto za nas zodpoveda a sme pod nim zaregistrovany

albero kedy presne odchadza vlak z humenneho? registrovala som sa cez Univerzitne pastoracne centrum v Kosiciach, kde mi kupili aj listok ale na vlak nastupim uz v Humennom, teda preukazat sa mozem az v Kosiciach nebude to problem?

alma vlak z Humenneho odchadza o 5.00 hod. tak, ako je napisane v hore uvedenom cestovnom poriadku

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona