Setkání české a slovenské mládeže

Cesta vlakom SK

6. 5. 2008 14:56
Rubrika: Aktuality | Štítky: doprava

Prihlasovanie na dopravu Activ8 je uzatvorené.

Vlak Activ8 SR – odchody z nástupných staníc 17.7.2008

 

Cestovné lístky do vlaku máte zakúpené zaplatením na účet KBS, ktorý bol uvedený na www.activ8.sk. Vo vlaku sa preukážte potvrdením o zaplatení /meno, deň platby, čiastka/ + občianskym preukazom. V prípade, že ste platili za skupinu, majte pripravený aj menný zoznam účastníkov.

Tí, ktorí sa nepreukážu potvrdením a ani neavizovali svoju platbu na mladez@kbs.sk, zaplatia vo vlaku cenu cestovného lístka  + 200 Sk.

Režijné a iné zľavy k tomuto vlaku nie je možné uplatniť, nakoľko to nie je pravidelná linka.

 

Vo vlaku súčasne s kontrolou cestovných lístkov prebehne aj registrácia účastníkov stretnutia Activ8, takže už nebude potrebné sa registrovať na Velehrade.

 

Konečná stanica vlaku je Staré Město pri Uherskom Hradišti, odtiaľ je Velehrad vzdialený cca 5 km pešo pútnickým chodníkom. Na stanici budú čakať usporiadatelia, ktorí Vás nasmerujú. Priamo na Velehrade v informačnom stánku dostanete informácie, kde si môžete postaviť stan, informácie o programe a všetkých potrebných veciach.

 

dátum jazdy

ŽST a zastávkypožadovanýpríchod – odchod
17.07.2008HumennéOdchod  05.00  h
 Prešov07.04           07.35   h             
 Košice08.05           08.32   h             
 Spišská Nová Ves09.49           10.04   h             
 Poprad-Tatry10.24           10.28   h             
 Liptovský Mikuláš11.08           11.10   h             
 Ružomberok11.28           11.30   h             
 Kraľovany11.45           11.47   h             
 Žilina12.16           12.26   h             
 Púchov13.01           13.05   h             
 Horní Lideč13.33           13.38   h             
 Staré Město u Uh.  Hrad.Príchod cca  15.36 h
20.07.2008Staré Město u Uh.  Hrad.Odchod 11.40 h 
 Púchov14.05           14.10   h             
 Žilina14.46           15.01   h             
 Kraľovany15.31           15.33   h             
 Ružomberok15.48           15.50   h             
 Liptovský Mikuláš16.07           16.09   h             
 Poprad-Tatry16.49           16.51   h             
 Spišská Nová Ves17.09           17.11   h             
 KošicePríchod cca  18.08 h
 KošiceOdchod cca  18.35 h
 Prešov19.06           19.21   h preprah HDV            
 HumennéPríchod cca 20.56
 

Sdílet

Komentáře

albero kedy presne odchadza vlak z humenneho? registrovala som sa cez Univerzitne pastoracne centrum v Kosiciach, kde mi kupili aj listok ale na vlak nastupim uz v Humennom, teda preukazat sa mozem az v Kosiciach nebude to problem?

alma vlak z Humenneho odchadza o 5.00 hod. tak, ako je napisane v hore uvedenom cestovnom poriadku

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona