Setkání české a slovenské mládeže

Registrace

15. 3. 2008 9:19
Rubrika: Registrace | Štítky: registrace

Nyní se můžete přihlašovat jako

(Pozor pouze pro účastníky z České Republiky, účastníci ze Slovenské Republiky mají svojí registraci zde.)

Registrace účasti není závaznou přihláškou, ale pomáhá nám při zajištění stravy a dopravy. Registrací také pomůžete vašemu snazšímu přijetí na Velehradě.

Sdílet

Komentáře

ViZ to lucik63: po diecézích se nebudeme dělit, prosba je, abyste si přivezli vlastní stany a počítali s odděleným ubytováním chlapců a dívek

zuzkazz Omlouvám se za dva vzkazy :-)

zuzkazz Co když bude někdo přihlášen víckrát? Třeba, když se přihlásím jako jednotlivec a pak mě přihlásí pořadatelé našeho pěšího putování?

zuzkazz Co když bude někdo přihlášen víckrát? Třeba, když se přihlásím jako jednotlivec a pak mě přihlásí pořadatelé našeho pěšího putování?

majkiii 2Hankaa: S tím teď asi už nic neuděláme :-)

majkiii 2lalia20: napiš na e-mail: maria.dedova@gmail.com - měla by být zodpovědná za dopravu ze Slovenska.

majkiii 2kakamylka: setkání je možné se účastnit i bez registrace. Registrace pomáhá v objednávání jídla a dopravy. Registrací nic nezkazíš, ale pokuď se nezaregistruješ, tak když nezbyde jídlo, holt si budeš muset skočrt domů ;-)

HejTi Kaju se, vysí to na mně. Ale dneska mám deadline, kdy by se to mělo zveřejnit.

lukas2

veruska52 Ahojky můžu se jen zeptat, kdy ta registrace se sem uveřejní, že se blíží skoro léto a ještě tu nic není, tak se jen ptám, a nebo ta registrace ej někde jinde? Předem díky za odpověď.Verča

Petr Janoušek (janick) zdarec, jen by me zajimalo, jestli se mam registrovat, kdyz jedu jako dobrovolník a jsem domluvenej s odpovědnou osobou za skupinku, ze pojedu.

rafael Dokdy se dá registrovat? Nevím ještě jistě, jestli pojedu, tak to nechci uspěchat...

Máří Ahojky! Zajímalo by mě, jaký je rozdíl v přihlášení jako jednotlivec a jako skupina. Jedu se čtyřma nebo pěti známými a nevím, jak nás mám přihlásit... Díky za radu! ;o)

HejTi Min. ten, že u skupiny vyplňuješ jak přijedeš apod. jenom jednou...

majuskaaa Červenec je daleko a nikdo nemá jisté, jestli mu do toho nic nevleze. Můžu se zaregistrovat i přes to, že nemám 100% jistotu, že pojedu?

HejTi majuskaaa: to se musíš rozhodnout - buďto chceš jet na activ8 nebo někam jinam, takže se zaregistruj jen, jestli tam opravdu chceš jet

majuskaaa No jako já tam chci jet, ale co když budu třeba nemocná nebo tak? Jinak nic jiného v plánu nemám, ale o tohle mi jde... No a kdybych se tady nezaregistrovala, tak to vadí, že bych potom přišla? Nebo jak... Nechápu. Můžu se zaregistrovat až tam?

HejTi Tak jasně, že takovýhle důvod omlouvá případnou neúčast... Registrace slouží k tomu, aby se Ti zajistilo jídlo a věci, které se chystají pro každého účastníku. Když se nezaregistruješ, riskuješ, že pro Tebe nebude právě jídlo apod. Registrací také pomáháš vyřešit problém dopravy, neb se podle toho budou určovat posilové spoje jak při příjezdu tak při odjezdu.

hexx Ráda bych zopakovala jeden dotaz, kterej (pokuť nejsem slepá) nebyl zodpovězenej.
Kdy se registrace uzavírá? Já mám pořád dost času, tak abych zas něco neprošvihla...

Maracmt

Maracmt Ahoj chci se zeptat taky na to datum te registrace.. ale i taky na to kdyz jedu s nekolika kamarady a budu mit na sebe napsanou skupinu tak by me zajimalo do ceho se poustim jakou nesu zodpovednost a jestli budu nejak vystupovat za ty lidi diiiiky aza odpoved:)

BoženkaT kdyz chci prijet jen na sobotní noc, budu muset taky platit celejch 150 korun?

Evik02 Registrace poběží až téměř do setkání, ale jak už je výše napsáno, pomáhá nám v odhadu počtu účastníků, což potřebujeme vědět kvůli zajištění stravy a zejména dopravy.
Proto výzva pro vás pro všechny, zaregistrujte se co nejdříve, týden před setkáním už to nebude mít smysl.
Ze zaregistrovaných účastníků, kteří přijedou, vylosujeme několik, kteří dostanou pěkné ceny.

Evik02 Pokud se nebudeš účastnit celého setkání, zaplatíš méně, ale samozřejmě každý příspěvek vítáme.

Libanon pokud jsem v dobrovolnících - pořadatelích mám se taky registrovat nebo to už není třeba?

ViZ Prosím, zaregistruj se a do poznámky napiš PT- pořadatelé. Díky!

Libanon taky Díky!:-)

feraf Chci se zeptat jestli má odpovědný za skupinu nějaké další starosti?

ViZ Další povinnosti zodpovědný za skupinu oficiálně žádné nemá, kontaktovali bychom ho jen v případě, že by nastal nějaký problém (zdravotní, nebo jiný - organizační)s někým ze skupiny, zvláště pokud by se jednalo o někoho nezletilého, aby nám to pomohl efektivně řešit.

Lucik63 Chtěla jsem se zeptat,jestli budeme zase rozděleni po diecézích,jeko to bylo v Táboře.

terkah ahojky,chtěla bych se zeptat jetsli je tohle oficiální přihlášení,a jestli se budou tak jako v Táboře řešit nějaké diety,omezení atd...
jo,a vregistraci je napsáno město: -má se napsat třeba dědina odkud jsme,nebo se tím myslí nejbližší město v okolí?

klaarushka A může být ten člověk zodpovědný za sklupiny nezletilý? Když se tady mluvilo o těch možných problémech, že by se kontaktoval, pokudby se stalo něco s někým z jeho skupiny - "...zvláště pokud by se jednalo o někoho nezletilého..."??

mira ahoj, zajimalo by mne kde se tedy mohu prihlasit, kdyz registrace není přihláškou na Activ8, a jake jsou ceny. diky mira

ViZ zuzko, takových lidí by nemělo být mnoho a v posledku se zdvojení registrace osoby ukáže, v případě, že bude formulář vyplněn správně

ViZ miro, registrace je pomůckou pro organizátory pro zajištění stravy, dopravy a pomáhá při přijetí na Velehradě během příjezdu.
Závazná přihláška není potřeba, ale naopak je to pozvání, abys s sebou přivezl i své přátele... příspěvek na setkání je 150,- CZK; strava je vlastní vyjma dvou jednoduchých teplých jídel (pátek, sobota).Během setkání je možno koupit tričko, popodřit setkání nějakým darem a určitě počítat že během benmefičního koncertu Sonicflood a Tretí deň přispěješ na charitní projekty na Ukrajině.

ViZ to terkah: ne na ActIv8 nebudem řešit diety a jiná omezení, vyjma vozíčkářů, o které se postará Maltézská pomoc. Do registrace napiš svoji vesnici A do závorky třeba větší město ležící poblížm, abychom si nepolpetli Horní Lhotu v západních Čechách s Horní Lhotou na jižní Moravě :-)

klaarushka A může být ten člověk zodpovědný za sklupiny nezletilý? Když se tady mluvilo o těch možných problémech, že by se kontaktoval, pokudby se stalo něco s někým z jeho skupiny - "...zvláště pokud by se jednalo o někoho nezletilého..."??

valinho zdarec

lalia20 chcela by som sa opýtať som zo slovenska pri registrácii som nápisala dopravu individuálnu ale chcela by som ísť špeciálnym vlakom ktorý bude stát i v Púchove stačí ked pošlem na účet peniaze alebo to musím ešte niekam zahlasiť, a ked mám režinku na vlak platí mi i na tento vlak dakujem

kakamylka Ahojky,musím se zaregistrovat pokud tam nebudu spávat (pocházím kousek) a ráda bych chodila jen na program? Díky

Hankaa Ahojte, tak jsem se zrovna přihlásila, akorát jsem špatně odklikla dopravu - místo pěšky se na Velehrad doufám dostanu vlakem nebo busem.Tak to jen pro upřesnění:).

Meriem

Maracmt

Maracmt Ahoj chtel bych se zeptat jsem z frydku mistku a pojedu nejspis autech a zajima me jestli se tam bude dat nekde nechat auto? dekuji moc uz se moc tesim

majkiii 2Maracmt: Na Velehradě určitě ne. Maximálně ve Starém Městě, či jiných přilehlých městech a zbytek dojít pěšky.

meri Ahojte, chcela by som sa spytat na dve veci: treba si vybavovat aj nejaky ten Europsky preukaz zdravot. poistenia? A pocas vikendu sa bude dat kupovat strava a pitie aj za slovenske peniaze, alebo si musime premenit za ceske? DAKUJEM

Laděnka Ahoj, musím zaplatit 150 Kč i když nejsem zaregistrovaná? Děkuju :)

majkiii 2Laděnka: Ano, musíš. 150 Kč je účastnický poplatek, který se vztahuje na všechny účastníky ActIv8.

majkiii 2meri: To bohužel nevím, zkus se obrátit na slovenské organizátory - http://activ8.signaly.cz/0807/kontakty-sk-pre-ucastnikov .

Maracmt Ahoj chci se zeptat jak to bude vse probihat prijedeme asi kolem 6 vecer jetli vubec na nas zbyde misto kde si postavit stan a tak...a kde se mame hlasuit nebo to uz nas nejak tam navedou ukazatele? je to rodeleno podle diecezi?

Maracmt Mam jednu malo zmenu mel jsem vzit sebou jednu kamaradku registroval jsem ji nakonec to odvolala kvuli prace a misto ni bych vzal kamarada musim nejak menit registraci nebo to mam nechat tak a muzu ho vzit bez jakych koliv jeho udaju nebo mam nekam poslat email o zmene?

majkiii 2Maracmt: Přijdete na Velehrad, před Velehradem je velká louka, tam budou stany účastníků. Určitě uvidíte lidi s reflexními vestami a oranžovými praporky, to jsou pořadatelé a ti vám poradí, když nebudete vědět. Registace by měla být na kraji louky. Na registraci se nahlásíte, dostanete vše, co máte. Ubytovatelé vás pošlou na místo, kde si postavíte stan. Ubytování není rozděleno podle diecézí. Místo určitě zbyde :)

majkiii 2Maracmt: Registrace není povinná, ale usnadňuje organizátorům práci a i "odbavení" účastníka na místě. Takže kamarád ať se určitě zaregistruje.

nickin Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli všichni musí přijet ve čtvrtek v době od 12 do 17h nebo můžeme přijet třeba i v pátek kolem osme hodiny ranní. Diky moc

majkiii 2 nickin: přijet v pátek ráno není problém :)

Marecek Ahoj chci se zeptat, jestli je domluven nějaký ten zvláštní vlak, či je prostě na nás jak tam dojedeme???Aby to zas nebylo přeplněné jako do Tábora!

kurat-ko Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli je nutné se registrovat a platit poplatek také, když bych chtěla přijet jen na sobotní program? Díky za zodpovězení předem.

janinkadusinka ahojky chci se zeptat když přijedeme až v pátek odpoledne nebude problém s registrací a ubytováním?díky za odpověď

nova Dobrý den, nejsem zaregistrovaná, neb jsem do poslední chvíle nevěděla, zda budu moci jet, a teď čtu, že na registraci už je pozdě, ale zároveň jsem slyšela, že mohou přijet i neregistrovaní. Chtěla bych se proto zeptat, zda je možné přijet jen na sobotní a nedělní program - poplatek samozřejmě uhradím, ale dřív bohužel přijet nemůžu. Pokud to možné je, tak by mě zajímalo, co po příjezdu (na koho se tam mám obrátit, jestli se mi tam bude někdo věnovat apod.) a zda je nutné mít v tomto případě s sebou stan, když ze soboty na neděli je to bdění? Je to přes celou noc, ne? Nebo se pak ještě jde na chvilku spát? A co se týče těch vlakových spojů - to bude asi možné jen pro ty, kteří se zaregistrovali, že? Předem díky za odpověď, s pozdravem Lenka

nova Ještě jsem zapomněla na jednu věc - máte uvedeno, že ze Starého Města u Uh. Hradiště na Velehrad se jde pěšky, tak by mě zajímalo, jak je to asi daleko? Díky, Lenka

majkiii 2nova: registrace není povinná, ale usnadnila organizátorům práci. Ano, jen na sobotu a neděli přijet můžeš. Po příjezdu půjdeš k registraci, kde Ti dají potřebné materiálny (zpěvníček atp.), pokuď budeš mít stan, tak Ti ubytovatelé řeknou, kam ho postavit, případně Ti ho pomůžou postavit. Ze soboty na neděli je to bdění, záleží na Tobě, zda to vydržíš, nebo si radši vezmeš stan a na pár hodin si zdřímneš :) Posilové spoje jsou pro všechny. Ze St. Města je to cca 5 km.

majkiii 2janinkadusinka: Nebude :)

majkiii 2kurat-ko: registrovat se nemusíš a když bys dala nějaký dobrovolný příspěvek, pomohla bys tak dobré věci :)

majkiii 2Marecek: jsou posilové vlaky z Brna - je to tady na webu.

Andríka Chtěla bych se zeptat, pokud moje kamarádka není registrovaná, ale na Velehrad jede, je možná registrace na místě? Nebo, jakým způsobem se bude tahle situace řešit? Děkuju za odpověď.

majkiii 2Andríka: registrace na místě je možná :)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona